Všetky kategórie

Služba sa

Domov> Služba sa

Hunan Plum Mechanical and Electrical Technology Co., Ltd je silná mechanická technologická spoločnosť s piatimi funkciami výskumu a vývoja produktov, výroby a predaja, služieb údržby, dodávok dielov, dovozu a vývozu. Spoločnosť sa nachádza v priemyselnom parku mesta Jiangbei, okres Changsha, provincia Hunan, Čína. Je to len 15 kilometrov od medzinárodného letiska Huanghua, s vynikajúcou geografickou polohou a pohodlnou dopravou.

Naša hlavná činnosť, výroba a predaj pásového sklápača, ktorý sa veľmi používa na ovocné záhrady, farmy, zber palmového oleja, stavenisko, prepravu dreva a bambusu, ťažobný areál atď.

Vďaka vynikajúcej kvalite a službám sme si získali chválu a dôveru používateľov vo svete a Číne. Spoločnosť vždy dodržiava obchodnú filozofiu „najskôr buď človek, rob veci neskôr, kvalita mení svet, všetko pre zákazníkov, všetko pochádza z inovácie“, dodržiava zásadu služby „na prvom mieste je kvalita, na prvom mieste je povesť“ a prísne kontroluje kvalitu, aby vytvoril lepší zajtrajšok pre ľudstvo, poskytoval tie najlepšie produkty a služby a prinášal prospech svetu a ľuďom svet.

naše výhody

 • Profesionálna výroba
  Skvelý servisný servis
 • Profesionálna výroba
  Profesionálna výroba Vynikajúci tím výskumu a vývoja
 • Profesionálna výroba
  Najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručenie
 • Profesionálna výroba
  24-hodinová online služba

Horúce kategórie