Všetky kategórie

Firemný profil

Domov> O nás > Firemný profil

Hunan Plum Mechanical and Electric Technology Co., Ltd je silná mechanická technologická spoločnosť s piatimi funkciami: výskum a vývoj produktov, výroba a predaj, servisné služby, dodávka dielov, dovoz a vývoz. Spoločnosť sa nachádza v priemyselnom parku mesta Jiangbei, okres Changsha, provincia Hunan, Čína. Je to len 15 kilometrov od medzinárodného letiska Huanghua, s vynikajúcou geografickou polohou a pohodlnou dopravou.

Naša hlavná činnosť, výroba a predaj pásového sklápača, ktorý sa veľmi používa na ovocné záhrady, farmy, zber palmového oleja, stavenisko, prepravu dreva a bambusu, ťažobný areál atď.

Vďaka vynikajúcej kvalite a službám sme si získali chválu a dôveru používateľov vo svete a Číne. Spoločnosť vždy dodržiava obchodnú filozofiu „najskôr buď človek, rob veci neskôr, kvalita mení svet, všetko pre zákazníkov, všetko pochádza z inovácie“, dodržiava zásadu služby „na prvom mieste je kvalita, na prvom mieste je povesť“ a prísne kontroluje kvalitu, aby vytvoril lepší zajtrajšok pre ľudstvo, poskytoval tie najlepšie produkty a služby a prinášal prospech svetu a ľuďom svet.

Horúce kategórie